Cibdol Sponsoruje

Published:

Cibdol z dumą ogłasza rozpoczęcie sponsorowania Cannabis Capital Convention - pierwszej konferencji branży konopnej w Holandii, która została zorganizowana z myślą o inwestorach i przedsiębiorcach. Bardzo się cieszymy, że możemy wesprzeć to przełomowe wydarzenie, jednocześnie zwiększając świadomość na temat naszych produktów, które należą do najwyższej najwyższej jakości produktów CBD.

obraz wydarzenia

Na temat Cannabis Capital Convention

Przepisy dotyczące konopi szybko się zmieniają. To, co rozpoczęło się w kilku stanach Stanów Zjednoczonych i niektórych europejskich krajach legalizujących konopie, rozrosło się teraz do kaskady podobnie postępujących państw. Legalizacja pociągnęła za sobą inwestycje na wielką skalę i innowacje, a rynek europejski urósł bardziej w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, niż w ciągu poprzednich pięciu lat. W ten wschodzący rynek zainwestowano już miliony dolarów.

Cannabis Capital Convention powstała z intencją przekazania wiedzy doświadczonych inwestorów konopnych z Ameryki Północnej na kontynent europejski. Konferencja ma na celu połączenie tych dwóch regionów tworząc synergię doświadczenia i innowacji. Przodujące firmy produkcyjne, inwestorzy i analitycy z Ameryki spotkają się z europejskimi ekspertami, żeby podzielić się cennymi informacjami na temat tendencji na nowopowstałym europejskim rynku konopnym.

Wśród mówców na Cannabis Capital Convention znajdzie się Michael Kraland, moderator konferencji. Kraland to zawodowy inwestor i współtwórca holenderskiego portalu inwestycyjnego IEX.nl. Robert Cheney, dyrektor generalny C21 Investments Inc., również podzieli się swoją wiedzą. Cheney to przedsiębiorca i inwestor działający na polach technologii internetowych i telekomunikacji. Specjalizuje się w budowanie zespołów zarządzających i możliwościami inwestycyjnymi o wysokim potencjale.

Javier Gonzalez Lastra, Analityk w Berenberg Bank, również wygłosi przemówienie na temat strategii inwestycyjnych branży napojów. Kolejnym, bardzo ekscytującym, mówcą będzie Tjalling Erkelens, założyciel Bedrocan, firmy dostarczającej konopie medyczne holenderskiemu rządowi od 2003r.

Pierwsze takie wydarzenie w Europie

Cannabis Capital Convention to przełomowe wydarzenie, które podkreśla postęp legalizacji konopi na kontynencie i symbolizuje pozytywne wpływy tych reform na gospodarkę regionu.

Kilku mówców podejmie temat ostatnich ogromnych inwestycji północnoamerykańskich firm z branży napojów na rynku konopnym. Konferencja z pewnością posłuży jako katalizator podobnych inwestycji na kontynencie europejskim i potrząśnie całą branżą.

Przygotuj się na powstający rynek

Z obecnych raportów wynika, że branża konopna urośnie wkrótce do 4.75 miliarda dolarów, a w 2025 roku eksploduje do 25 miliardów dolarów. W wielu częściach Europy legalizacja na stałe otworzyła drzwi ogromnemu rynkowi, który jest gotów na swój boom i miliony nowych, potencjalnych klientów otrzymujących do niego dostęp, ponieważ coraz więcej państw dołącza do klubu.

Ten nowy, rosnący rynek przyciąga tytanów inwestycji zza oceanu. Kanadyjska Maricann Group. Inc. zajmująca się konopiami medycznymi i mająca zakłady w Ontario, obecnie przygląda się rynkowi europejskiemu i planuje ekspansję.

Dołączysz do konferencji?

Jesteś potencjalnym przyszłym inwestorem na europejskim rynku konopnym? Masz firmę zajmującą się konopiami? A może jesteś po prostu wielkim fanem tego zioła i jesteś ciekaw, co może przynieść przyszłość? W każdym razie, konferencja będzie bardzo pożytecznym i inspirującym doświadczeniem, dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu z wiodącymi głosami w branży.

 

Bilety dostępne tutaj.

Zarejestruj się do naszego newslettera i otrzymaj 10% zniżki na Twoje następne zamówienie

Który produkt potrzebuję?