Cibdol uczestniczy w Vitafoods 2021

Published:

vitafoods

Cibdol przygotowuje się na Vitafoods Europe 2021, targi, na których co roku pojawiają się najlepsze firmy na świecie produkujące suplementy. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że będziemy mogli ponownie spotkać niektórych z Was twarzą w twarz. Ale nie martw się, jeśli nie będziesz w stanie pojawić się na tej imprezie. Tegoroczne wydarzenie ma format hybrydowy i oferuje również dostęp online, dzięki czemu można wziąć w nim udział na odległość.

Vitafoods Europe 2021

Chociaż pandemia spowodowała, że targi Vitafoods Europe 2020 odbyły się wyłącznie online, w tym roku impreza będzie miała format hybrydowy, co oznacza możliwość zarówno pojawienia się w Genewie osobiście, jak i uczestnictwa online. Wydarzenie na żywo odbędzie się w hali wystawienniczej Palexpo, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa COVID. Przyjedź koniecznie, aby od 5 do 7 października doświadczyć ekscytujących produktów cannabis oraz zobaczyć nową strefę składników i centrum degustacji. Jeśli dołączysz do wydarzenia online, masz jeszcze więcej czasu na zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w branży! Wystarczy zalogować się między 4 a 8 października.

Poznaj nasze produkty

Cieszymy się, że ponownie możemy osobiście nawiązać kontakt z odwiedzającymi. Bardzo lubimy edukować ciekawskie umysły na temat naszej oferty produktów CBD. Jest coraz więcej informacji w mediach na temat kannabinoidów, więc z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy wątpliwości i powszechne mity. Nie wahaj się zapytać nas o cokolwiek, od szczegółów dotyczących naszego procesu produkcyjnego po naukę o kannabinoidach, terpenach i innych składnikach konopi.

Do zobaczenia w przyszłym roku na Vitafoods 2022

Nie martw się, jeśli nie możesz pojawić się na Vitafoods osobiście lub zdalnie. Masz mnóstwo czasu, aby zaplanować z wyprzedzeniem i odwiedzić targi w 2022 r. Jeśli w najmniejszym stopniu interesujesz się nutraceutykami, spodoba Ci się to epicentrum suplementów, farmaceutyków, nutrikosmetyków, żywności funkcjonalnej i naturalnych leków. Chociaż targi Vitafoods nie są (niestety) otwarte dla publiczności, nadal służą jako ważne wydarzenie dla naukowców, hurtowników, dystrybutorów i producentów i dają im szansę na nawiązanie kontaktów biznesowych.

Wypróbuj produkty firmy Cibdol

Jeśli chcesz wypróbować jedne z najlepszych dostępnych na rynku produktów CBD, udaj się do sklepu Cibdol, aby zapoznać się z naszą ofertą produktów zawierających kannabinoidy. Znajdziesz tam wszystko, od olejów CBD po formuły witaminowe i produkty do pielęgnacji skóry. Lub, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mocy CBD, przeszukaj naszą obszerną Encyklopedię CBD.

Zarejestruj się do naszego newslettera i otrzymaj 10% zniżki na Twoje następne zamówienie

Który produkt potrzebuję?