Metody płatności

Oferujemy naszym klientom szereg sposobów, w jakie mogą zapłacić za swoje produkty. Każdy z nich jest bezpieczny, chroniony oraz dyskretny. Którykolwiek z nich wybierzesz, możesz być spokojny, że zrobiliśmy wszystko, aby płatność była łatwa i bezpieczna.

Karta kredytowa

Płatność za pomocą karty kredytowej to jedna z najbardziej standardowych oraz bezpiecznych metod płatności przez internet. W Cibdol akceptujemy Visa i MasterCard. Aby skorzystać z tej metody, wprowadź dane swojej karty, datę ważności oraz 3-cyfrowy kod bezpieczeństwa (zlokalizowany z tyłu karty) na odpowiedniej stronie. Twoja płatność zostanie wykonana błyskawicznie i natychmiast zaczniemy przygotowywać Twoje zamówienie.

Przelew bankowy

Jeśli chciałbyś zapłacić przelewem bankowym, prosimy o wysłanie płatności na następujące dane:

Cibdol AG
UBS Bank
IBAN: CH25 0023 3233 2125 1960 J
Swift/Bic: UBSWCHZH80A
Numer zamówienia: zaczyna się od B00.....

Upewnij się, że umieściłeś numer zamówienia w opisie. Uwaga: Choć w wielu przypadkach jest natychmiastowy, to przelew bankowy może zająć do 3 dni, w zależności od miejsca, z którego. Zaczniemy pakować Twoje zamówienie, jak tylko otrzymamy przelew.

Oszczędzanie na opłatach za przelewy

Przelewanie pieniędzy, zwłaszcza między państwami, może wiązać się z niechcianymi opłatami bankowymi. Jest to szczególnie uciążliwe przy zamówieniach spoza strefy Euro. Jednakże, są dostępne inne opcje, ponieważ wiele firm oferuje obecnie szybkie i bezpieczne usługi transferowe bez wysokich opłat kojarzonych z bankami.

Niektóre z tych firm to:

  • Xoom
  • HiFX
  • XE Trade
  • 1st Contact
  • UK Forex
  • Transferwise
  • World first

iDeal

iDeal to prosta w użyciu alternatywna metoda płatności dostępna w Holandii. Likwiduje potrzebę posiadania karty kredytowej oraz pozwala na szybkie, bezpieczne oraz chronione płatności bezpośrednio z Twojego banku. Na Twoim wykazie na koncie będzie widniała nazwa dostawcy usług płatniczych.

Direct E-Banking

Directebanking.com oferuje stosunkowo nowe usługi, które wykorzystują standard TÜV w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Przy użyciu Twojego konta Direct E-Banking możesz wygenerować płatność, która przejdzie bezpośrednio na nasze konto. To pozwala na bezpieczne i dyskretne płatności, do których dochodzi niemal natychmiast.

Bancontact

Bancontact wykorzystuje te same protokoły bezpieczeństwa, jak bankowa płatność online. Nie nie potrzeby instalowania jakichkolwiek programów – jeśli masz konto bankowe online, możesz skorzystać z tej łatwej i prostej metody płatności.

Gotówka pocztą

Możesz wysłać nam gotówkę pocztą. Aby to zrobić, zalecamy wykorzystanie bardzo wytrzymałej koperty oraz umieszczenia gotówki pomiędzy dwoma kawałkami kartonu (aby nie było jej widać). Nie wysyłaj monet. Ponadto, nie zapomnij o dołączeniu notatki z Twoim nazwiskiem oraz numerem zamówienia! Zalecamy również wysyłanie gotówki przesyłkami z możliwością śledzenia, ponieważ nie możemy brać odpowiedzialności za jakiekolwiek pieniądze utracone w transporcie.


Który produkt potrzebuję?