KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2 za wszystkie nasze produkty! Do 33% zniżki, użyj kodu zniżkowego CIBDOL3

Izolat CBG

  • Izolat CBG
  • Izolat CBG
  • Izolat CBG
  • Izolat CBG
  • Izolat CBG
  • Izolat CBG
€ 39,55
-1%
€ 39,95
Dostępny natychmiastowo

Ciesz się niezrównaną czystością produktu dzięki naszemu izolatowi CBG. Korzystając z wysoce wyrafinowanych metod, dokładnie oczyściliśmy nietoksyczny kannabinoid CBG. Idealny do przygotowywania domowych olejów CBG, wolny od niepożądanych dodatków i chemikaliów. Ekstrakt CBG od firmy Cibdol jest idealnym wyborem dla doświadczonych użytkowników.

Opis
Informacje
Opis

Czysty izolat CBG: Czyste, nieskażone CBG

Zapewniając 97%–99,9% czystość, izolat CBG firmy Cibdol oferuje wiodącą w branży jakość. Produkując go w naszym dedykowanym szwajcarskim laboratorium, stworzyliśmy ekstrakt CBG, który jest całkowicie wolny od niepożądanych chemikaliów i dodatków.

Nasz izolat CBG jest najczystszą dostępną formą kannabigerolu. Niezależne testy zapewniają wyjątkowy poziom jakości i zerowe ryzyko psychotropowych skutków ubocznych.

Izolaty CBG są przeznaczone dla doświadczonych użytkowników, którzy chcą cieszyć się czystym CBG. Dzięki odpowiedniej wiedzy możesz wykorzystać wszechstronny wpływ naszego ekstraktu CBG do tworzenia domowych olejów i unikalnych formuł kannabinoidów.

Informacje
Przechowywanie W chłodnym, ciemnym i suchym miejscu
Przydatność do spożycia 90 dni po otwarciu
Zawartość 500mg
Kolor Biały
Stężenie CBG 99 %
Forma Kryształy
CBD No
Category Isolates
Który produkt potrzebuję?