Kryształy CBG 99%

  • Kryształy CBG 99%
  • Kryształy CBG 99%
  • Kryształy CBG 99%
  • Kryształy CBG 99%
  • Kryształy CBG 99%
  • Kryształy CBG 99%
€ 39,95
€ 39,95
Dostępny
Checkout
Dostępny

Ciesz się bezkonkurencyjną czystością produktów dzięki naszym Kryształom CBG 99%. Stosujemy wyspecjalizowane metody i starannie oczyszczamy nietoksyczny kannabinoid CBG. W rezultacie otrzymujemy niewiarygodnie prosty, ale bardzo skuteczny sposób dozowania czystego CBG, kiedykolwiek i gdziekolwiek tego potrzebujesz. Całkowicie wolne od THC, Kryształy CBG posiadają 1% terpenów, aby zapewnić synergistyczne podejście do dobrego samopoczucia.

Opis
Informacje
Opis

Kryształy CBG 99%: czyste, nieskażone CBG z dodatkiem terpenów

Kryształy CBG 99% firmy Cibdol oferują wiodącą w branży czystość połączoną ze starannie dobraną mieszanką terpenów. Stosujemy najnowocześniejszą ekstrakcję CO₂, co pozwala nam wykorzystać nietoksyczne korzyści CBG.

Nasze fachowo przygotowane kryształy nie zawierają żadnych niechcianych związków, dodatków i fitochemikaliów, zapewniając wyjątkowe doświadczenie CBG.

Aby móc zaoferować także korzyści oferowane przez efekt świty, na pozostały 1% składają się aromatyczne terpeny takie jak mircen, limonen, linalol i humulen.

Kryształy CBG są najczystszą dostępną formą kannabigerolu i gwarantujemy, że są one całkowicie wolne od THC. Możesz cieszyć się wszechstronnymi efektami kannabigerolu bez ryzyka niepożądanych efektów ubocznych.

Spożywanie Kryształów CBG jest niezwykle proste, ponieważ wchłaniają się one bardzo łatwo. Wystarczy umieścić małą dawkę bezpośrednio na języku lub po prostu wymieszać z jedzeniem.

Informacje
Przechowywanie W chłodnym, ciemnym i suchym miejscu
Przydatność do spożycia 90 dni po otwarciu
Zawartość 500mg
Kolor Biały
Stężenie CBG 99 %
Forma Crystals
Który produkt potrzebuję?