• Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort

Joint Comfort

€ 39.95
Dostępny natychmiastowo

Cechy i zalety:

Good for cartilage in joints (Manganese)
For comfortable & supple joints (Boswellia & Zingiber)*
Contributes to collagen formation & cartilage function (Vitamin C)
Copper contributes to normal connective tissues
With the unique Mitidol® voor a quick result (after 10 days)
Amount:
 

Poczuj radość płynącą z ruchu dzięki Joint Comfort firmy Cibdol. Bez względu na okoliczności, ruch ma kluczowe znaczenie dla prowadzenia zdrowego i zrównoważonego stylu życia, dlatego starannie połączyliśmy witaminy, minerały, składniki roślinne i unikalny ekstrakt Mitidol®, aby zapewnić Ci zdrowsze i bardziej elastyczne stawy już po dziesięciu dniach.*

Opis
Informacje
Opis

Niech ruch przynosi Ci radość, a nie dyskomfort

Nie pozwól, aby sztywne lub wrażliwe stawy powstrzymywały Cię przed życiem w ruchu. Joint Comfort pomaga przywrócić miłość do ruchu dzięki unikalnej mieszance witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych. Bez względu na okoliczności, ta całkowicie naturalna formuła może dodać sprężystości Twojemu krokowi, umożliwiając rozpoczęcie każdego dnia z elastycznymi i zdrowymi stawami.*

Znaczenie bycia aktywnym

Niezależnie od wieku i stylu życia, aktywność fizyczna znacząco poprawia zdrowie psychiczne i fizyczne. Jednak wraz z wiekiem lub w wyniku urazu sportowego stawy mogą zacząć sztywnieć, co wpływa na jakość życia. Delikatna mieszanka znajdująca się w Joint Comfort współpracuje z Twoim ciałem, wspierając tworzenie tkanki łącznej, chrząstek i kolagenu, zachęcając do mobilności, na jaką zasługujesz.

Kiedy natura łączy się z innowacją

Joint Comfort wykorzystuje ogromny wpływ manganu, miedzi, witaminy C i ekstraktu z Boswellii, aby nie tylko wzmocnić stawy, ale także wzmocnić delikatne chrząstki i tkankę łączną otaczającą stawy. Jednak poszliśmy o krok dalej w tej całkowicie naturalnej formule, dodając szybko działający ekstrakt Mitidol®, unikalną kombinację dwóch ekstraktów botanicznych: Zingiber officinale i Acmella oleracea.

Dzięki wynikom odczuwalnym już po dziesięciu dniach, nigdy nie było lepszego czasu, aby zakochać się w radości płynącej z ruchu. Wyrafinowana formuła Joint Comfort współpracuje z ciałem, zapewniając swobodę ruchów bez dyskomfortu. Doświadcz opartej na roślinach mocy Joint Comfort już dziś!

Jak stosować Joint Comfort firmy Cibdol

W celu uzyskania najlepszych rezultatów, należy przyjmować jedną kapsułkę dwa razy dziennie, najlepiej w trakcie lub krótko po posiłku.

*Oświadczenie zdrowotne oczekujące na zatwierdzenie w Europie

Informacje
Dawkowanie 1 kapsułka / 2 razy dziennie
Ilość 60 kapsułek
Forma Kapsułki
Wegański Tak
CBD No
Category Ulga
Który produkt potrzebuję?