KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2 za wszystkie nasze produkty CBD! Do 33% zniżki, użyj kodu zniżkowego CIBDOL3

  • Hair Complex

Hair Complex

€ 24,95
Out of stock
Udało Ci się zapisać na ten produkt.

Wzmocnij integralność i pigmentację włosów dzięki Hair Complex firmy Cibdol. Dzięki witaminom A i C, niacynie, biotynie i jodowi, nasz kompleks do włosów nie tylko wspiera skórę głowy, ale przyczynia się do prawidłowego wzrostu i objętości włosów. Ta mieszanka witamin i minerałów jest odpowiednia dla mężczyzn i kobiet i zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć piękne i mocne włosy.

Opis
Informacje
Opis

Przyczynia się do pięknych, mocnych i pełnych objętości włosów

Wypadanie włosów jest nieuniknioną częścią starzenia się, ale to nie znaczy, że nie możemy pomóc organizmowi utrzymać normalny wzrost włosów oraz ich pigmentację. Zapewniając specyficzną kombinację witamin, minerałów i aminokwasów, Hair Complex wspiera zdrowie skóry głowy, prawidłową pigmentację i objętość włosów. Razem te kluczowe elementy sprzyjają pięknym i mocnym włosom, dodając pewności siebie, którą będziesz czuć przy każdym spojrzeniu.

Potraktuj zdrowe włosy priorytetowo

Nikt z nas nie może cofnąć czasu, ale możemy zapewnić organizmowi wszystkie zasoby, których potrzebuje, aby zadbać o zdrowo wyglądające włosy. Niestety, w obliczu konkretnej puli witamin i minerałów, organizm pozostawia pielęgnację włosów na sam koniec, przedkładając nad nią inne niezbędne procesy. Właśnie wtedy suplementacja może okazać się kluczowa dla mężczyzn i kobiet, którzy chcą przywrócić i chronić prawidłowy wzrost włosów.

24 wysokiej jakości składniki

Zawierający 24 niezbędne składniki, w tym kompleks witamin z grupy B, Hair Complex zawiera dokładnie to, czego potrzebują twoje włosy do prawidłowego rozwoju. Kombinacja witamin A i C, niacyny, jodu, biotyny, selenu i innych substancji doskonale działa, wspierając włosy i skórę głowy.

Ciesz się pięknymi i mocnymi włosami dzięki całkowicie naturalnej mieszance witamin, minerałów i aminokwasów zawartych w Hair Complex. Łatwe do połknięcia kapsułki wygodnie dopasowują się do twoich dotychczasowych rytuałów wellness, zapewniając codzienny wzrost pewności siebie, na którym możesz polegać.

Jak stosować Hair Complex firmy Cibdol

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy przyjmować dwie kapsułki dziennie podczas posiłku, popijając szklanką wody. Nie przekraczaj zalecanej dawki.

Informacje
Ilość 60 kapsułek
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?