KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2 za wszystkie nasze produkty CBD! Do 33% zniżki, użyj kodu zniżkowego CIBDOL3

  • Q10
  • Q10
  • Q10
  • Q10 100mg
  • Q10
  • Q10
  • Q10
  • Q10 100mg

Q10 100mg

Z Ubichinolem (Kaneka®), witaminą B1 i B2

€ 34.95
Dostępny natychmiastowo

Cechy i zalety:

Co-enzym Q10 with the superior Ubiquinol from Kaneka
Q10 100mg activates our natural energy (Vitamin B1)
Q10 100mg active contributes to the reduction of tiredness and fatigue (Vitamin B2)
Q10 100mg active contributes to protection of cells from oxidative stress (Vitamin B2)
Suited for young & old (ubiquinon & ubiquinol)
With 100mg Q10 per capsule
Amount:
 

Wzmocnij swoją chęć do życia dzięki Q10 firmy Cibdol. To profesjonalne połączenie wysokiej jakości koenzymu Q10 z witaminami B1 i B2 aktywuje naturalną energię i pomaga stawić czoła wyzwaniom współczesnego życia. Witaminy z grupy B i Q10 współpracują, wspierając potrzeby zdrowotne osób młodych i starszych, zmniejszając zmęczenie i chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym.

Opis
Informacje
Opis

Pobudź w sobie chęć życia

Niezależnie od tego, czy jesteś starszy, czy młodszy, aktywacja naturalnej energii jest kluczem do sprostania wyzwaniom współczesnego życia. W naszym suplemencie Q10 połączyliśmy energetyzujące właściwości witamin B1 i B2 z wysokiej jakości koenzymem Q10 (ubichinolem i ubichinonem). Te starannie dobrane składniki wspólnie wspierają różne potrzeby zdrowotne, od fizycznych wymagań sportowców po starsze pokolenia potrzebujące zastrzyku energii.

Naturalnie dodające energii witaminy z grupy B

Witaminy z grupy B odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu odpowiedniego poziomu energii. Jednak uzyskanie równowagi wszystkich witamin, których potrzebujesz nie zawsze jest możliwe. Tu pojawia się Q10, wzmacniając poziom B1 i B2 w organizmie, aby wspierać walkę ze zmęczeniem i znużeniem oraz zwalczać stres oksydacyjny.

Wysokiej jakości Q10 dla najlepszego doświadczenia

Q10 może naturalnie występować w organizmie, ale wraz z wiekiem jego rezerwy powoli zaczynają się wyczerpywać. Dlatego wykorzystaliśmy dwie wysokiej jakości formy koenzymu Q10, ubichinol i ubichinon, aby zapewnić Ci kompleksowe wsparcie. Elementy te działają harmonijnie nie tylko wzmacniając produkcję koenzymu Q10 w organizmie, ale także eliminując wszelkie niedobory spowodowane stylem życia lub przyjmowanymi lekami.

Odblokuj naturalne rezerwy energii organizmu dzięki wyrafinowanej mieszance Q10 i witamin z grupy B. Bez względu na wymagania codziennego życia możesz polegać na naszych kapsułkach Q10, które zapewnią Ci zastrzyk energii, którego potrzebujesz.

Jak stosować Q10 firmy Cibdol

W celu uzyskania najlepszych rezultatów należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie, najlepiej w trakcie lub krótko po posiłku.

Informacje
Ilość 60 kapsułek
Przechowywanie W chłodnym, ciemnym i suchym miejscu
Przydatność do spożycia 6 miesięcy od otwarcia
Składniki Plant Based Capsule (HPMC); Coenzym Q10(SOY); Bulking Agent (Dicalcium Phosphate, Microcrystalline Cellulose); Anti-Caking Agent (Magnesium Stearate); Vitamins.
Forma Kapsułki
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?