Informacje o Wysyłce

Wszystkie nasze produkty są wysyłane w dyskretnych, nieoznaczonych paczkach przez firmy kurierskie z systemem śledzenia - zapewniając Ci całkowitą kontrolę i spokój. 

Klienci

Standard

B2C Europe wysyła nasze paczki za pośrednictwem lokalnych kurierów obsługujących przesyłki w Twoim kraju (Hermes, La Poste, GLS, DPD itp.). Po wysłaniu paczki, możesz śledzić swoje zamówienie za pomocą kodu śledzenia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o statusie swojej paczki, możesz skontaktować się z lokalnym kurierem, który obsługuje przesyłki w Twoim kraju.

Dla zamówień poniżej €25 pobieramy opłatę wysokości €4,95 za wysyłkę.

Odbierz swoją przesyłkę 

Już teraz możesz wybrać naszą nową metodę dostawy zamówienia, „Odbierz swoją przesyłkę”. Usługa ta zapewnia swobodę oraz wygodę odebrania zamówienia w dowolnym momencie z jednego z naszych punktów _Click & Collect_.

Dzięki tej metodzie wysyłki nie będziesz musiał czekać na zamówienie w domu. Po prostu wybierz lokalizację odbioru przesyłki, która Ci najbardziej odpowiada.

Ta metoda dostawy zamówienia dostępna jest tylko w następujących krajach:

Niderlandy
Francja
Hiszpania

Państwa, do których wysyłamy

Żeby lepiej poznać czas dostawy do Twojego państwa prosimy o sprawdzenie go w poniższej tabeli. Jeśli Twojego kraju nie ma w poniższej tabeli, to znaczy że nie wysyłamy zamówień do tego kraju.

Czas dostawy (dni robocze)
Kraj Standard
Austria 3 - 5
Belgia 1 - 3
Bułgaria 6 - 12
Chorwacja 4 - 8
Czechy 4 - 6
Cypr 10 - 12
Dania 2 - 5
Estonia 6 - 8
Finlandia 3 - 6
Francja 3 - 5
Niemcy 2 - 5
Grecja 8 - 12
Węgry 4 - 9
Irlandia 4 - 8
Włochy 4 - 8
Litwa 8 - 14
Liechtenstein 6 - 8
Łotwa 4 - 6
Luksemburg 3 - 6
Malta 8 - 14
Holandia 1 - 3
Polska 7 - 12
Portugalia 5 - 10
Rumunia 8 - 12
San Marino 8 - 10
Słowacja 6 - 8
Słowenia 4 - 8
Szwecja 4 - 9
Hiszpania 3 - 8
Wielka Brytania 2 - 5

*Wszystkie czasy dostawy są podawane w przybliżeniu i nie mogą zostać zagwarantowane. Pamiętaj, że ten czas może być dłuższy w czasie świąt.


Który produkt potrzebuję?