Sponsorowany przez firmę Cibdol Kick de Heer wygrywa Eat Play Love

Published:

Kick de Heer

Sportowiec sponsorowany przez firmę Cibdol, Kick de Heer, zajął pierwsze miejsce w zawodach Eat Play Love. Czytaj dalej, aby się dowiedzieć, przez co przechodził nasz wakeboardzista w tym dniu oraz co oznacza dla niego wygranie pierwszych dużych mistrzostw sezonu.

Co to jest Eat Play Love?

Eat Play Love to globalna inicjatywa, która łączy ludzi podczas weekendu pełnego kulinarnych przysmaków, muzyki na żywo i ekscytujących wydarzeń. Ostatni festiwal, który odbył się w Kolonii w Niemczech, miał w programie nie jedną, ale dwie niesamowite imprezy wakeboardingowe. Po przerwie spowodowanej pandemią covida, nadszedł wreszcie czas na zawody.

Oczywiście wakeboardzista sponsorowany przez firmę Cibdol, Kick de Heer, nie mógł się doczekać powrotu na deskę po długiej przerwie. A czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie sezonu niż wygranie złotego medalu podczas pierwszego wydarzenia w sezonie? Za chwilę przejdziemy do tego, w jaki sposób Kick wygrał zawody, ale najpierw omówmy, dlaczego festiwal Eat Play Love tak wiele znaczy dla społeczności wakeboardingowej.

Połączenie mistrzostw Niemiec z europejskimi zawodami open

Do tej pory w 2021 roku nie odbyły się żadne mistrzostwa w wakeboardingu, co oczywiście było wynikiem globalnych ograniczeń ze względu na pandemię COVID-19. Jednak życie powoli wraca do normy i podjęto decyzję o zorganizowaniu nie jednego, ale dwóch wydarzeń na tej samej imprezie.

Podczas Eat Play Love odbyły się mistrzostwa zarówno krajowe, jak i europejskie i oczywiście każdy zawodnik chciał zająć pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Same zawody byłyby nie lada wydarzeniem i ponieważ w pierwszej imprezie sezonu brali udział najlepsi zawodnicy w Niemczech i Europie – presja była ogromna.

Zwycięzca mistrzostw, Kick de Heer

Kick de Heer dobrze zna presję rywalizacji, ale nawet on przyznaje, że czuł ciężar tego wydarzenia na swoich ramionach. Spotkaliśmy się z mistrzem wakeboardingu, aby dowiedzieć się, co chodziło mu po głowie tego dnia i co znaczy dla niego wygrana pierwszego trofeum tego sezonu.

„Byłem zdenerwowany” – wyjaśnia Kick – „to były pierwsze zawody w tym sezonie i wszyscy liczyli na widowisko”. Na szczęście, dokładnie to dostali i po udanej sesji treningowej Kick poczuł się gotowy na zawody.

Po przybyciu na miejsce, Kick czuł się spięty, ale pewny siebie. Ze względu na to, że miał startować jako pierwszy, zażył żelki CBD, aby pomogły uspokoić umysł i ciało. Kiedy wszystko było gotowe, nadszedł czas na występ kwalifikacyjny.

Pokonywanie błędów

Występ kwalifikacyjny Kicka był prawie perfekcyjny, dopóki zawodnik nie popełnił jednego błędu, który skończył się niewielkim upadkiem. Jednak jego pokaz był bardziej niż wystarczający, aby, pomimo błędu, zapewnić mu miejsce w finale.

„Po błędzie w kwalifikacjach chciałem jeszcze bardziej poprawić mój występ” – mówi Kick – „i na szczęście miałem kilka godzin między kwalifikacjami a finałami, żeby się skoncentrować”. Te godziny z pewnością nie zostały zmarnowane. W pełni przygotowany, Kick czuł się pewny oraz gotowy, aby zaimponować publiczności i sędziom.

„Nie mogło mi pójść lepiej” – mówi z przekonaniem Kick. W oparciu o wykonanie, intensywność i układ, Kick otrzymał najwyższą punktację w konkursie, a wraz z nią pierwsze trofeum tego sezonu!

„Jestem bardzo szczęśliwy i dumny ze zdobycia tego trofeum. To był dla mnie ciężki sezon, ponieważ nie było żadnych mistrzostw, w których mógłbym wziąć udział. To sprawiło, że zwycięstwo w Eat Play Love stało się jeszcze ważniejsze”.

Firma Cibdol jest niesamowicie dumna, że może sponsorować i wspierać tak utalentowanego zawodnika, który dąży do tego, aby zostać zawodowym wakeboardzistą. Jego występ na imprezie Eat Play Love jest zdecydowanie imponujący oraz nie ma wątpliwości, że Kick ma przed sobą świetlaną i pełną sukcesów przyszłość!

Zarejestruj się do naszego newslettera i otrzymaj 10% zniżki na Twoje następne zamówienie

Który produkt potrzebuję?