• NMN
  • NMN
  • NMN
  • NMN
  • NMN
  • NMN

NMN

€ 34.95
Dostępny natychmiastowo
Amount:
 

Wpływowy prekursor, NMN firmy Cibdol, to budulec w procesie produkcji energii. Używane przez każdą komórkę w ciele, MNM jest przetwarzane w NAD+, aby wspierać produkcję energii i niezbędnych składników odżywczych. Ten proces przebiega w naturalny sposób, jednak poziomy NAD+ w ciele maleją wraz z wiekiem, co sprawia, że suplementacja jest ważna dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia.

Opis
Informacje
Opis

Niech świadczą o tobie czyny, nie twój wiek

Wiemy, ze wiek to tylko liczba, ale w dzisiejszych czasach każdemu z nas może się przydać zwiększenie witalności i poziomu energii. NMN firmy Cibdol dokładnie tak działa, wspierając naturalną produkcję energii przez ciało, abyś mógł prowadzić aktywny styl życia. NMN przynosi korzyści tym, którzy chcą pozostać aktywni, wspierając energię seniorów i osób odczuwających zmęczenie.

Jak NMN staje się NAD+

Każdego dnia ciało przeprowadza tysiące procesów, które pomagają nam być w najlepszej formie. Ważną częścią tego cyklu jest przekształcanie mononukleotydu nikotynamidu (NMN) w NAD+, koenzym, który napędza funkcje mitochondriów, metabolizm i naprawę DNA. Niestety, naturalne poziomy NAD+ zmniejszają się wraz z wiekiem, więc suplementacja NMN, może stać się kluczowa w prowadzeniu satysfakcjonującego stylu życia.

Korzystaj z życia z NMN

Nie pozwól, aby wiek uniemożliwił ci robić to, co kochasz. Wspieraj ciało od wewnątrz stosując naturalne składniki. Nasze kapsułki NMN zostały stworzone po to, aby uzupełnić twój styl życia, wspierają produkcję NAD+ i pomagając każdej komórce ciała być w najlepszym zdrowiu.

Bez względu na twój wiek czy styl życia, czas, by cieszyć się życiem. Nasze kapsułki NMN dadzą ci niezbędne składniki, których potrzebujesz, aby zwiększyć chęć korzystania z życia w każdej komórce ciała. Poczuj przypływ energii od stóp do głów dzięki NMN firmy Cibdol.

Jak stosować NMN firmy Cibdol

Dla najlepszych rezultatów, zażywaj 1–2 kapsułki dziennie popijając szklanką wody. Nie przekraczaj zalecanej dawki.

Informacje
Dawkowanie 1-2 capsules a day
Ilość 30 kapsułek
Przechowywanie W chłodnym, ciemnym i suchym miejscu
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?