• Shilajit
  • Shilajit
  • Shilajit
  • Shilajit
  • Shilajit
  • Shilajit

Shilajit

€ 21.95
Dostępny natychmiastowo
Amount:
 

Shilajit firmy Cibdol to naturalny sposób na wsparcie sprawności umysłowej i nastroju. To fascynujące i niezwykłe pożywienie z odległych regionów górskich było używane od wieków do wspierania metabolizmu i poziomu energii, jednocześnie pomagając w utrzymaniu optymalnej wagi. Jest wszechstronnym i bogatym źródłem minerałów i aminokwasów. Doświadczenie dobrego samopoczucia nigdy nie było łatwiejsze.

Opis
Informacje
Opis

Prosto od matki natury

Shilajit stanowi integralną część tradycyjnej medycyny ajurwedyjskiej i jest naturalnym i wszechstronnym pożywieniem o ogromnym wpływie na samopoczucie psychiczne i fizyczne. Ta nieskażona substancja, prosto z odległych górskich regionów Azji Południowej, jest bogatym źródłem minerałów i aminokwasów, gotowych wspierać sprawność umysłową, nastrój i poziom energii.*

Tysiące lat doskonałości

Niewiele jest substancji, które przez tysiące lat pielęgnowała i udoskonalała sama matka natura. Shilajit powstaje przez wieki, gdy materia roślinna i mikrobiologiczna ulega rozkładowi. Ta przypominająca smołę substancja, zwykle spotykana w szczelinach i pęknięciach regionów górskich, obfituje w naturalne minerały, kwasy humusowy i fulwowy oraz kilka przeciwutleniaczy.

Wprowadź moc natury do swojego domu

Łatwe do połknięcia, nasze wegetariańskie kapsułki oferują ustandaryzowaną dawkę shilajit, którą możesz przyjmować kiedykolwiek i gdziekolwiek potrzebujesz. Jako dodatkowy bonus dodaliśmy do niej selen, silny minerał, który współdziała z shilajit, pomagając chronić komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.* To naturalne połączenie może zapewnić twojemu organizmowi wsparcie, którego potrzebuje, aby stawić czoła wyzwaniom.

Dzięki 500 mg shilajit w każdej kapsułce, nigdy nie było łatwiej wprowadzić moc matki natury do swojego programu wellness. Wypróbuj już dziś, aby doświadczyć efektów na całym ciele poprzez wsparcie holistycznej praktyki medycyny ajurwedyjskiej.

Jak stosować Shilajit firmy Cibdol

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy przyjmować 1–2 kapsułki dziennie podczas posiłku, popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej dawki.

*Oświadczenie zdrowotne oczekujące na zatwierdzenie w Europie

Informacje
Ilość 60 kapsułek
Wegański Tak
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?