For you. for life.

Z dumą prezentujemy sponsorowanych przez nas sportowców

Naszym celem zawsze było świadczenie najwyższej jakości usług poprzez nasze produkty, zamieszczane treści oraz wartości firmy. Sport i ćwiczenia są nierozerwalnie związane z tym celem, ponieważ nie tylko pomagają zbliżać ludzi, ale również wspierają zdrowie psychiczne i fizyczne. 

Cibdol z dumą wspiera sportowców wszystkich dyscyplin, a ich pasja i oddanie inspirują nas, aby jak najlepiej wykorzystywać każdy dzień.

Dzięki wspieraniu profesjonalnych sportowców i sponsorowaniu wydarzeń sportowych, klubów oraz siłowni, Cibdol zachęca wszystkich do aktywności. Współczesne życie stawia przed nami wiele wyzwań, więc nasza rola w promocji zdrowia psychicznego oraz fizycznego jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Poprzez zapobieganie przypadłościom takim jak choroby układu krążenia, otyłość, osteoporoza oraz wylewy, ćwiczenia wspierają społeczeństwo i przyczyniają się do zachowania energii i zdrowia.


Edukacja oraz zachęcanie do aktywności może pomóc zmniejszyć ryzyko występowania chorób niezakaźnych, dzięki czemu wszyscy będą mogli w pełni cieszyć się swoim życiem.

Poznaj wszystkich naszych sportowców, a także ich najnowsze osiągnięcia i momenty, z których są najbardziej dumni.

Który produkt potrzebuję?