Robin van Roosmalen

Mixed Martial Arts

Narodowość
Holenderski
Miejsce urodzenia
's-Hertogenbosch
Data urodzenia
1 października 1989
2011 Fast & Furious
zwycięzca turnieju
2012 GLORY
wicemistrzostwo
2013 GLORY
wicemistrzostwo
2014-2016 GLORY 70 kg
mistrz
2016-2018 GLORY 65 kg
mistrz
instagram twitter youtube

Biografia

Robin od zawsze interesował się sportem i miał cztery lata, kiedy rozpoczął zajęcia z samoobrony. Kilka lat później spróbował swoich sił w piłce nożnej, ale szybko zdał sobie sprawę, że bardziej nadaje się do sportów indywidualnych. W końcu, w wieku czternastu lat, postanowił skupić się na kick boxingu, a reszta, jak mówią, to już historia.

Szybko zaczął mierzyć się ze znanymi zawodnikami i dobrze radził sobie w zawodach z najlepszymi z najwyższej ligi. Robin nie chciał tylko wygrywać walk, więc rozwijał się i stał się światowej klasy sportowcem.

Robin pokazał światu, że jest jednym z najlepszych sportowców w swojej dziedzinie, kiedy został czterokrotnym mistrzem GLORY w kategorii piórkowej i lekkiej. Był też pierwszym kick bokserem, który został mistrzem GLORY w dwóch kategoriach wagowych.

Po tych sukcesach Robin zapragnął nowego wyzwania, więc w 2018 r. rozpoczął przygodę z MMA. Ponieważ jest pewny siebie i pracowity, Robin wysoko postawił poprzeczkę dla swojego nowego przedsięwzięcia. Jest zdeterminowany, aby zostać mistrzem MMA w dwóch kategoriach wagowych.

Oprócz kariery sportowej, Robin chce także pomagać młodym ludziom z trudnym dzieciństwem, tworzyć dla nich grupy wsparcia i pomagać im w osiąganiu celów.

„Nie pozwól, aby strach zabił twoje marzenia”.

Który produkt potrzebuję?