Kick de Heer

Wakeboard

Narodowość
Dutch
Miejsce urodzenia
Blitterswijk
Data urodzenia
03/10/2005
2016 National Championships
3rd place
2016 Low Lands
5th place
2017 Eat Play Love
4th place
2018 Eat Play Love
3rd place
2021 Eat Play Love
1st place
instagram twitter youtube

Biografia

Chociaż Kick jest wciąż nastolatkiem, zdobył już ogromne doświadczenie. Jego rodzice mają szkołę wakeboardingu i to właśnie tutaj, w wieku czterech lat, po raz pierwszy spróbował tego sportu. Teraz, z ojcem jako trenerem, Kick wywołuje poruszenie na międzynarodowych zawodach.

Na początku Kick interesował się wakeboardingiem dla zabawy i nigdy nie sądził, że jego naturalny talent doprowadzi do kariery zawodowej w tej dziedzinie. Tak było do 2020 r., kiedy zmienił nastawienie i zaczął przesuwać swoje granice na wodzie. Aktywnie doskonaląc swoje umiejętności, Kick po raz pierwszy wygrał międzynarodowy konkurs Eat Play Love.

Głównym celem Kicka jest występ w mistrzostwach świata w wakeboardingu, ale najpierw chce mieszkać i trenować w Stanach Zjednoczonych, wraz z najlepszymi na świecie wakeboardzistami. Wie, że jedynym sposobem na pokonanie najlepszych jest uczenie się od najlepszych i właśnie to zamierza robić.

Utalentowany i zdeterminowany Kick będzie nadal występował w europejskich i krajowych zawodach, aby zbliżyć się coraz bardziej do swojego marzenia o mistrzostwie świata.

Utalentowany Kick czuje się tak komfortowo na desce do wakeboardingu jak większość ludzi na suchym lądzie – niemały wyczyn, biorąc pod uwagę jego wiek.

„Ciesz się tym, co robisz, a zawsze uzyskasz z tego to, co najlepsze"

Który produkt potrzebuję?