Bailey Groenendaal

Cyclocross

Narodowość
Holenderski
Miejsce urodzenia
Schijndel
Data urodzenia
12 września 2003 r.
Mistrzostwa Holandii 2018
3. miejsce
Zilvermeercross 2019
3. miejsce
Mistrzostwa Holandii 2019
3. miejsce
Rajd przełajowy, Sztokholm 2020
1. miejsce
Pucharach Świata
Udział
Mistrzostwa Holandii 2022
11. miejsce
instagram twitter youtube

Biografia

Bailey pokochał kolarstwo odkąd nauczył się jeździć na rowerze. Bez względu na to, czy jeździł po błocie jako dziecko, czy trenował ze stowarzyszeniem kolarskim w Schijndel, w wieku dwunastu lat nie miał wątpliwości, że to jest to, co chce robić w życiu. Podążanie własną ścieżką było zbyt ekscytujące by chciał zrezygnować.

Ta determinacja i zamiłowanie do błota były idealną kombinacją i Bailey zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Holandii w kolarstwie przełajowym – i to podczas pierwszego roku startów. Od tego czasu skupił się całkowicie na kolarstwie przełajowym, aby zobaczyć, jak daleko może zajść.

Bailey jest aktywnym kolarzem przełajowym od ponad sześciu lat i zdobył ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej. Nie tylko dąży do osiągnięcia najlepszego wyniku, ale jest też gotów wiele poświęcić, aby osiągnąć swój cel. A jaki dokładnie jest ten cel? Oczywiście zostanie mistrzem świata!

Wytrzymałość, siła i umiejętność prowadzenia, to cechy, które pozwalają mu się rozwijać. Jedno jest pewne; Bailey nie osiągnął jeszcze granicy swoich możliwości!

„Nigdy się nie poddawaj i dąż do granic swoich możliwości”.

Który produkt potrzebuję?