Mood Booster

Nareszcie przyszedł 2023 rok! I skoro Święta są za nami, to czas się skupić na odwiecznej tradycji postanowień noworocznych. Ale nie martw się – w tym roku zrobisz to dobrze. Cibdol ma narzędzia, które pomogą Ci się przygotować, wytrwać w dążeniach oraz osiągnąć Twoje cele w nowym roku!

Zrób ze swoich postanowień noworocznych priorytety na 2023 r.

Bądź
przygotowany

Walcz ze zmęczeniem

Żeby dobrze zacząć pracę nad Twoimi noworocznymi celami, wypróbuj Anti-Tiredness, który aktywuje naturalną energię organizmu. Te małe, łatwe do przełknięcia kapsułki zawierają złożoną mieszankę grzybów reishi oraz cordyceps, wraz z energetyzującym kompleksem witamin B, aby pomóc Ci przeć naprzód.

Anti-Tiredness

 
Przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i znużenia
 
Z naturalną mocą grzybów (reishi i cordyceps)
 
Aktywuje naturalną energię w ciele

Bądź
wytrwały

Zwiększ poziom energii

Odblokuj swój potencjał w 2023 r. z Body Energizer. Każda kapsułka wykorzystuje moc witaminy B6, żeń-szenia indyjskiego (ashwagandhy), magnezu, l-karnityny oraz liposomów. Niezależnie od tego, czy uczysz się nowych umiejętności czy więcej ćwiczysz, nasza naturalna mieszanka pomoże Ci zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie.

Body Energizer

 
Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
 
Dla optymalnych wyników podczas uprawiania sportu i aktywności
 
Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia iznużenia

Bij
rekordy

Wesprzyj regenerację

Zwiększ swoją witalność i bij rekordy z Muscle Health. Łącząc l-leucynę (BCAA), magnez, witaminę B i CBD stworzyliśmy suplement w proszku, który zapewnia mięśniom niezbędne składniki. Osiągnij wszystkie swoje cele dotyczące kondycji z pomocą Muscle Health.

Muscle Health

 
Muscle Health przyczynia się do prawidłowego funkcjonowani amięśni
 
Przyczynia się do syntezy białek
 
Przyczynia się do sprawnościSkorzystaj z naszej WYPRZEDAŻY NOWOROCZNEJ i wykorzystaj 25% zniżki na wszystko w kategorii Zdrowie

Czemu tak trudno trzymać się postanowień?

Potrzeba 21 dni, aby wyrobić sobie nawyk

Noworoczne postanowienie to obietnica złożona samemu sobie. Chodzi o zmianę codziennych nawyków, aby osiągnąć cel, czy to będzie zdobycie nowej umiejętności, zdrowsze odżywianie, spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną, czy więcej ćwiczeń. Ale tak, jak przy wszystkich nawykach, wyrobienie nowego zwyczaju wymaga czasu. Tak naprawdę, potrzeba ponad dwóch miesięcy, aby zakodować nowe zachowanie.

Przygotuj plan

Jeśli nie widzisz rezultatów z dnia na dzień albo pominiesz dzień lub dwa na początku, nie poddawaj się! Jeśli naprawdę chcesz się zmienić, to same dobre intencje nie wystarczą – potrzebujesz również solidnego (ale realistycznego) planu. W końcu podczas zdobywania nowych umiejętności normalne są pomyłki.

habits

This time, make it count

Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć sukces! Nasz poradnik pomoże Ci w stworzeniu realistycznego celu, pokonaniu problemów oraz świętowaniu nieuchronnego sukcesu! Zastosuj się do poniższych porad i postaw pierwszy krok na drodze do zdrowszego trybu życia.

Mood Booster

Który produkt potrzebuję?