Metody płatności

Oferujemy naszym klientom szereg sposobów, w jakie mogą zapłacić za swoje produkty. Każdy z nich jest bezpieczny, chroniony oraz dyskretny. Którykolwiek z nich wybierzesz, możesz być spokojny, że zrobiliśmy wszystko, aby płatność była łatwa i bezpieczna.

Karta kredytowa

Płatność za pomocą karty kredytowej to jedna z najbardziej standardowych oraz bezpiecznych metod płatności przez internet. W Cibdol akceptujemy Visa i MasterCard. Aby skorzystać z tej metody, wprowadź dane swojej karty, datę ważności oraz 3-cyfrowy kod bezpieczeństwa (zlokalizowany z tyłu karty) na odpowiedniej stronie. Twoja płatność zostanie wykonana błyskawicznie i natychmiast zaczniemy przygotowywać Twoje zamówienie.

Przelew bankowy

Jeśli chciałbyś zapłacić przelewem bankowym, prosimy o wysłanie płatności na następujące dane:

Cibdol BV
UBS Bank
IBAN: DE53 5022 0085 3296 1400 18
Swift/Bic: SMHBDEFF
Numer zamówienia: zaczyna się od B00.....

Upewnij się, że umieściłeś numer zamówienia w opisie. Uwaga: Choć w wielu przypadkach jest natychmiastowy, to przelew bankowy może zająć do 3 dni, w zależności od miejsca, z którego. Zaczniemy pakować Twoje zamówienie, jak tylko otrzymamy przelew.

Oszczędzanie na opłatach za przelewy

Przelewanie pieniędzy, zwłaszcza między państwami, może wiązać się z niechcianymi opłatami bankowymi. Jest to szczególnie uciążliwe przy zamówieniach spoza strefy Euro. Jednakże, są dostępne inne opcje, ponieważ wiele firm oferuje obecnie szybkie i bezpieczne usługi transferowe bez wysokich opłat kojarzonych z bankami.

Niektóre z tych firm to:

  • Xoom
  • HiFX
  • XE Trade
  • 1st Contact
  • UK Forex
  • Transferwise
  • World first

iDeal

iDeal to prosta w użyciu alternatywna metoda płatności dostępna w Holandii. Likwiduje potrzebę posiadania karty kredytowej oraz pozwala na szybkie, bezpieczne oraz chronione płatności bezpośrednio z Twojego banku. Na Twoim wykazie na koncie będzie widniała nazwa dostawcy usług płatniczych.

Direct E-Banking

Directebanking.com oferuje stosunkowo nowe usługi, które wykorzystują standard TÜV w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Przy użyciu Twojego konta Direct E-Banking możesz wygenerować płatność, która przejdzie bezpośrednio na nasze konto. To pozwala na bezpieczne i dyskretne płatności, do których dochodzi niemal natychmiast.

Bancontact

Bancontact wykorzystuje te same protokoły bezpieczeństwa, jak bankowa płatność online. Nie nie potrzeby instalowania jakichkolwiek programów – jeśli masz konto bankowe online, możesz skorzystać z tej łatwej i prostej metody płatności.


Który produkt potrzebuję?