Recenzent: Levent Mendirme

Levent Mendirme

Levent Mendirme, licencjat farmacji, zawsze pasjonował się stosowaniem interwencji i suplementów w celu przedłużenia okresu dobrego zdrowia i zdrowszego życia. Odkąd ukończył studia licencjackie na Wydziale Farmacji na Uniwersytecie Gazi, pracował w wielu sektorach przemysłu farmaceutycznego.

Dzięki ponad 28-letniemu doświadczeniu, Levent wprowadził na rynek setki produktów ochrony zdrowia konsumentów, wykorzystując swoją rozległą wiedzę w sektorach takich jak rozwój biznesu B2B, strategie medyczno-marketingowe i dostępność farmaceutyków na rynku. Jest czołowym ekspertem w zakresie liposomów i aktywności liposomów, a jego pasja do suplementów czyni go wysoce wartościowym uzupełnieniem naszego zespołu recenzentów.

Dzięki swojej pozycji jako założyciel i dyrektor operacyjny E-Conn Healthcare Consulting oraz dzięki jego roli w Naukowej Radzie Doradczej w CureSupport Group, Levent pomoże zapewnić, że Cibdol zawsze spełnia wyjątkowo wysokie standardy. Levent publikuje również własne prace na stronie www.e-conn.org, w tym filmy edukacyjne i prezentacje.

Niezależnie od tego, czy jest to pogoń za najnowocześniejszymi preparatami liposomalnymi, czy też niezrównane doświadczenie z produktami i usługami farmaceutycznymi, Levent wykorzystuje swoją wiedzę, aby poprawić samopoczucie fizyczne i psychiczne ludzi. Wyszukaj „liposomal_academy” na YouTube lub znajdź go, korzystając z poniższych linków.


Który produkt potrzebuję?