• Lactose Support
  • Lactose Support
  • Lactose Support
  • Lactose Support
  • Lactose Support
  • Lactose Support

Lactose Support

€ 18.95
Dostępny natychmiastowo
Amount:
 

Ciesz się nabiałem dzięki Lactose Support formy Cibdol. Nasz wysokiej jakości suplement pomaga trawić cukry mleczne, co sprawia, że jest idealny dla osób, które mają problemy z naturalnym trawieniem laktozy. Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 50 mg enzymu laktazy, co równa się 5000 FCC/ALU.

Opis
Informacje
Opis

Ciesz się jedzeniem, które kochasz

Około 65% populacji na całym świecie ma problemy z trawieniem laktozy, więc wsparcie niezbędnych enzymów laktazy jest kluczowe, aby te osoby mogły cieszyć się nabiałem. Dzięki Lactose Support firmy Cibdol, możesz doświadczyć 50 mg wysokiej jakości enzymu laktazy w każdej tabletce, co jest idealne dla osób, które mają problemy z trawieniem cukrów mlecznych (laktozy).

Twoje ulubione jedzenie czeka na ciebie

Produkty mlecznie nie muszą wywoływać strachu czy dyskomfortu. Enzymy laktazy mogą pomóc trawić cukry mleczne, wspierając osoby z nietolerancją, bez względu na stopień ciężkości nietolerancji. Lactose Support pomoże ci cieszyć się mlekiem i jego przetworami zawsze, kiedy masz ochotę na lody, dodatkowy ser na pizzy czy po prostu kawę z mlekiem.

Odzyskaj kontrolę nad swoim samopoczuciem fizycznym

Otrzymaj wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby móc radzić sobie z nietolerancją laktozy. Wraz ze zdrowym, zbalansowanym trybem życia Lactose Support może pozwolić ci znów cieszyć się jedzeniem, które kochasz i pomóc ci czerpać przyjemność z jedzenia posiłków z rodziną i przyjaciółmi.

Gdziekolwiek i kiedykolwiek potrzebujesz, nasze tabletki do rozgryzania i żucia będą idealne, jeśli masz problemy z trawieniem laktozy. Silna formuła, odpowiadająca 5000 FCC/ALU, ma na celu wsparcie trawienia laktozy i danie ci pewności siebie, której potrzebujesz, aby cieszyć się pysznym jedzeniem i dobrym towarzystwem.

Jak stosować Lactose Support firmy Cibdol

Dla najlepszych rezultatów, zażywaj 1–2 tabletki (rozgryzaj i żuj) wraz z wodą na krótko przed spożyciem/wypiciem jedzenia czy napoju zawierającego laktozę. Nie przekraczaj zalecanej dawki.

Informacje
Ilość 60 kapsułek
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?