• Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12

Active B12

1250mcg z witaminą B6 (P-5-P) i kwasem foliowym

€ 15.95
€ 15.95
Dostępny natychmiastowo

Cechy i zalety:

Pleasant-tasting melting tablet with natural raspberry extract
Premium B12 supplement with two bioactive forms of B12
Melting tablet for better absorption that starts in the mouth
Helps to restore your energy level and reduction of tiredness
Amount:
 

Dodaj wysokiej jakości witaminę B12 do swojej diety. Wykorzystaliśmy dwie bioaktywne formy witaminy B12, aby uzyskać większy efekt i połączyliśmy je z kwasem foliowym i witaminą B6, aby uzyskać kompleksową poprawę dobrego samopoczucia. Witaminy w pastylkach do ssania o smaku malinowym sprawiają, że uzyskanie korzyści z witamin z grupy B nigdy nie było łatwiejsze.

Opis
Informacje
Opis

Niezbędne witaminy z grupy B zaspokoją Twoje codzienne potrzeby

Wspieranie organizmu niezbędnymi witaminami ma kluczowe znaczenie dla optymalnego myślenia i samopoczucia. Nasza witamina B12 łączy w sobie jej dwie bioaktywne formy (metylokobalaminę i adenozylokobalaminę) z kwasem foliowym i witaminą B6, aby nie tylko uzupełniać niedobory w diecie, ale także przywracać poziom energii i zmniejszać zmęczenie.

Wspieranie codziennych celów żywieniowych

Zazwyczaj najobficiej występującym źródłem witaminy B12 są produkty pochodzenia zwierzęcego, co oznacza, że wielu wegetarian i wegan nie wykorzystuje ogromnego wpływu tej witaminy. Dzięki naszemu wysokiej jakości suplementowi z witaminą B12 możesz wzbogacić swoją dietę, zapewniając organizmowi witaminę B12 potrzebną m.in. do wspierania układu nerwowego i tworzenia czerwonych krwinek.

Twoja dzienna dawka witamin z grupy B

Zastosowaliśmy dwie bioaktywne formy witaminy B12, aby organizm mógł je wykorzystać bezpośrednio, bez konieczności ich wcześniejszego przekształcania. Jednak to nie wszystko, co zrobiliśmy, aby wspierać Twoje codzienne cele związane ze zdrowiem. Nasza wysokiej jakości formuła została starannie umieszczona w pastylkach do ssania o smaku malinowym, które szybko rozpuszczają się w jamie ustnej, zapewniając maksymalne wchłanianie przez błonę śluzową.

Zapewnij swojemu organizmowi niezbędne wsparcie dzięki naszemu wyjątkowemu suplementowi z witaminą B12. Udoskonalona formuła w połączeniu z wygodnym formatem pastylek gwarantuje, że nigdy nie ominie Cię poprawiający samopoczucie wpływ witaminy B12, B6 i kwasu foliowego.

Jak stosować witaminę B12 firmy Cibdol

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przyjmuj jedną pastylkę dziennie, pozwalając jej rozpłynąć się w ustach.

Informacje
Ilość 60 tabletek
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?