• Greens
  • Greens
  • Greens
  • Greens

Greens

€ 39.95
Dostępny natychmiastowo
Amount:
 

Kiedy życie nie zwalnia, sięgnij po Greens firmy Cibdol i wzbogać codzienną dietę. To idealne rozwiązanie zwiększające spożycie warzyw i owoców. Ten kompletny suplement zawiera ponad 27 rodzajów owoców i warzyw, a także superfoods chlorellę i spirulinę. Ponadto dodaliśmy do niego błonnik, enzymy trawienne i probiotyki, aby zapewnić organizmowi niezbędne zasoby, których potrzebuje.

Opis
Informacje
Opis

Nie zapominaj o warzywach i owocach

Spożycie zalecanej dawki owoców i warzyw nie zawsze jest łatwe, szczególnie w obliczu napiętych terminów w pracy, wydarzeń towarzyskich i zobowiązań rodzinnych. Greens firmy Cibdol to kompletny suplement zawierający 27 rodzajów owoców i warzyw, błonnik, enzymy trawienne i probiotyki, dzięki czemu jest idealny do wzbogacania potraw i koktajli.

Daj organizmowi to, czego potrzebuje

Dostarczanie organizmowi wystarczającej ilości bogatych w składniki odżywcze owoców i warzyw ma kluczowe znaczenie dla sprawności umysłu i dobrego samopoczucia. Mimo to włączenie ich do codziennej diety nie zawsze jest łatwe – tu z pomocą przychodzi proszek Greens firmy Cibdol. Prosty i wygodny, pasuje do intensywnego trybu życia, pomagając uzupełnić twoje potrzeby żywieniowe wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz.

Pełen owoców, warzyw i superfoods

Greens obfituje w 27 różnych owoców i warzyw, w tym trawę pszeniczną, zieloną herbatę, ekstrakt z pestek winogron i dwa superfoods – chlorellę i spirulinę. Te składniki nie tylko zaspokoją potrzeby żywieniowe twojego organizmu, ale współdziałają też z enzymami trawiennymi, błonnikiem i niewielką ilością probiotyków, dzięki czemu Greens jest kompletnym suplementem.

Kiedy życie pędzi do przodu, nie przegap wartości odżywczych owoców i warzyw. Uzupełnij swoją dietę suplementem Greens firmy Cibdol. Niezależnie od tego, czy użyjesz go do koktajli, czy do wzbogacenia ulubionych potraw, ten produkt zapewnia pełne spektrum witamin, minerałów, składników odżywczych, przeciwutleniaczy i nie tylko.

Jak stosować Greens firmy Cibdol

Jako dodatek/uzupełnienie codziennej diety: rozpuścić w wodzie 1 miarkę (10 g) produktu. Unikaj spożywania Greens na pusty żołądek lub z produktami zawierającymi zieloną herbatę. Nie przekraczaj zalecanej dawki.

Informacje
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?