• PEA + Cynk
  • PEA + Cynk
  • PEA + Cynk
  • PEA + Cynk
  • PEA + Cynk
  • PEA + Cynk
  • PEA + Cynk
  • PEA + Cynk

PEA + Cynk

€ 34.95
Out of stock

Cechy i zalety:

Działanie udowodnione naukowo (PEA)
Naturalnie występuje w ciele (PEA)
Formuła liposomalna
Skutecznie działa przy niskich dawkach
Cynk pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym
Udało Ci się zapisać na ten produkt.

PEA + Cynk firm Cibdol działa na rzecz poprawy samopoczucia od wewnątrz. Zwiększenie naturalnego poziomu PEA (palmitoiloetanoloamidu) w organizmie może okazać się kluczowe w dążeniu do szczęśliwego, pełnego ruchu życia. Wspierany przez niezbędne mikroskładniki odżywcze, cynk i zwiększające skuteczność liposomy, ten codzienny suplement pomoże Ci czerpać z życia pełnymi garściami.

Opis
Informacje
Opis

Naturalny sposób na ukojenie Twojego organizmu

Kiedy bóle zaczną Cię powstrzymywać od życia pełną piersią, zwróć się do PEA + Cynk firmy Cibdol. Wspierając naturalną produkcję PEA (palmitoiloetanoloamidu) w Twoim organizmie, nasz codzienny suplement może utrzymać energię na wysokim poziomie, przywracając Ci chęci do życia. Co więcej, wzmocniliśmy naszą ekskluzywną formułę cynkiem i liposomami o jakości farmaceutycznej.

Ingredients: Stabiliser (Gum Arabic); Palmitoylethanolamide (PEA); Emulsifier (Lecithin, contains SOY); Plant Based Capsule (HPMC); Bulking Agent (Microcrystalline Cellulose); Minerals

Ingredients per daily dose

Compounds mg %RI
PEA (Palmitoylethanolamide) 140 -
Zinc (Zinc Oxide) 2.4 24

Podejmuj wyzwania z odwagą

Niezależnie od tego, czy wspiera naturalną produkcję PEA w organizmie, czy stanowi część zrównoważonego podejścia do fizycznego dyskomfortu, nasz wysokiej jakości suplement Vitals jest idealny do codziennego spożycia.

Zawiera również cynk, niezbędny mikroskładnik odżywczy, który przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Na koniec dodaliśmy liposomy, kluczowy składnik, który wyróżnia nasz suplement PEA + Cynk na tle konkurencji.

Characteristics

Art.no: CIBD0076 EAN 7640178660762

Packaging: Jar in cardboard box

Content: 60 doses (1 hardcap = 1 daily dose)

Materials: Cardboard SFC certified

Jak stosować PEA + Cynk firmy Cibdol

Instructions: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zażywaj jedną kapsułkę dziennie popijając szklanką wody lub soku. Unikaj gryzienia kapsułek.

Storage: Cool, dark and dry

Shelf life: 6 months after opening


-


Enhancing daily supplements with the power of liposomes

Liposomy odgrywają kluczową rolę w przyswajaniu i skuteczności składników. Działając jak mikroskopijne ochraniacze, zapewniają, że PEA i cynk przemieszczają się przez organizm bez zakłóceń, docierając do obszaru docelowego w większych stężeniach. Daje to nie tylko lepszy ogólny efekt, ale także pozwala na stosowanie łagodniejszych dawek, bezpośrednio wspierając dążenie organizmu do równowagi.

Za pomocą liposomów zmniejszyliśmy dawkę PEA w porównaniu z tradycyjnymi suplementami, nie tracąc przy tym skuteczności. To łagodniejsze podejście do dawkowania sprawia, że nasze suplementy są idealne do codziennego, długotrwałego spożywania, samodzielnie lub jako część rytuałów wellness. Wypróbuj PEA + Cynk już dziś, aby doświadczyć różnicy, jaką mogą sprawić składniki o udowodnionych naukowo właściwościach.

Informacje
Wegański Tak
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?