Mood Booster

Otaczający nas świat ma znaczący wpływ na to, jak się czujemy. A nic nie wpływa na nastrój bardziej niż brak światła słonecznego w miesiącach zimowych. Mroźna, ciemna zima może szybko zaostrzyć uczucie przygnębienia i smutku lub wywołać problemy ze zdrowiem psychicznym.

Który produkt jest odpowiedni dla Ciebie?

Martwisz się?

Martwienie się i odczuwanie niepokoju w pewnych sytuacjach społecznych jest bardzo powszechne. Jednak te uczucia mogą powstrzymać Cię od bycia prawdziwym sobą, dlatego opracowaliśmy Anxiety Support.

Anxiety Support

 
Pomaga zwalczać uczucie niepokoju
 
Wspiera zrównoważony nastrój
 
Przyczynia się do prawidłowych funkcji psychologicznych

Czujesz się przytłoczony?

Życie może wymagać od nas wielu rzeczy – czasami zbyt wielu. Co więcej, brak możliwości odprężenia się ma poważne konsekwencje zdrowotne. Odzyskaj kontrolę nad swoim samopoczuciem dzięki produktowi Stress Assist.

Stress Assist

 
Wspomaga radzenie sobie ze stresem
 
Idealny produkt przy trwałym stresie
 
Wspomaga relaksację

Czujesz się przygnębiony?

Utrzymujący się słaby nastrój, brak motywacji i ogólny brak radości z życia to aż nazbyt znane doznania o tej porze roku. Niech słońce znów zaświeci dzięki Stay Positive.

Stay Positive

 
Pobudza stan umysłu
 
Pomaga przy presji psychicznej
 
Przyczynia się do dobrego samopoczucia psychicznego

Skorzystaj z naszej ograniczonej czasowo oferty i uzyskaj 25% zniżki na cały asortyment Mood do 25 grudnia

Jak brak słońca wpływa na nasze samopoczucie

O tej porze roku poprawa nastroju, spowodowana zmianami stylu życia lub suplementami, ma kluczowe znaczenie dla pozostania na dobrej drodze, nawet jeśli od czasu do czasu zboczysz z kursu. Poniżej wyjaśnimy, dlaczego to takie ważne.

Krótsze dni i mniej światła dziennego

W miesiącach zimowych, kiedy dni są krótsze, a noce dłuższe, ograniczone godziny dzienne zwykle spędza się w biurze lub w domu. W połączeniu ze złymi warunkami pogodowymi i niższymi temperaturami wpływ braku słońca na samopoczucie może szybko wzrosnąć, obniżając motywację, chęci i nastrój.

Dlaczego światło słoneczne ma znaczenie

Światło słoneczne nie tylko rozjaśnia niebo, poprawia też nasz nastrój. Ma również fundamentalne znaczenie dla produkcji witaminy D przez organizm, wpływając na dobre samopoczucie fizyczne. Krótko mówiąc, potrzebujemy słońca, aby myśleć i czuć się jak najlepiej. Kiedy promienie słoneczne są ograniczone, drobne poprawki w stylu życia mogą mieć ogromne znaczenie.

Sunset graph

Miesiące zimowe i sezonowe zaburzenie afektywne (SAD)

Sezonowe zaburzenie afektywne (SAD) jest formą depresji, która zmienia się w zależności od sezonowych wzorców. Czasami nazywane jest „depresją zimową”, a jego objawy często nasilają się zimą, chociaż SAD może wystąpić o każdej porze roku.

Wiele osób opisuje SAD jako czarną chmurę, która podąża za nimi, dokądkolwiek się udają. Jednak nie jest niczym niezwykłym, że większość ludzi czuje się w ten sposób w miesiącach zimowych, przynajmniej do pewnego stopnia.

Objawy SAD w zimie mogą obejmować:

mood-pictogram-1

utrzymujący się słaby nastrój

mood-pictogram-2

uczucie ospałości i senności

mood-pictogram-3

utratę przyjemności lub zainteresowania

mood-pictogram-4

drażliwość

mood-pictogram-5

trudności z koncentracją

mood-pictogram-6

ciągłe poczucie rozpaczy

Jak utrzymać dobre samopoczucie

Wyjdź na zewnątrz

Jeśli to możliwe, dostosuj swój harmonogram tak, aby jak najlepiej wykorzystać ograniczone światło dzienne. Nawet dziesięć minut w porze obiadu robi różnicę.

Pozostań aktywny

Utrzymuj umysł i ciało w ruchu dzięki ćwiczeniom, nawet jeśli musisz ćwiczyć wewnątrz, aby uniknąć wiatru i deszczu.

Jedz kolorowe potrawy

Kolorowe, pełnowartościowe pokarmy są naturalnie bogate w witaminy, terpeny i flawonoidy. Jeśli masz wątpliwości, dodaj trochę koloru do swojego talerza, aby zwiększyć wartość odżywczą.

Dodaj suplementy

Uzupełnij brakujące witaminy, minerały i korzystne składniki roślinne za pomocą suplementów, zwłaszcza zimą.


Który produkt potrzebuję?