Cibdol poszerza swoją ofertę o przełomowe Oleje CBN i CBG

Published:

Cibdol's brand new CBN & CBG Oils

Cibdol z przyjemnością przedstawia ekskluzywną gamę olejów CBG i CBN. Nie tylko uzupełniają one nasz, już szeroki, wybór produktów CBD, ale także zapewniają wieloaspektowe podejście do dobrego samopoczucia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Cibdol: lider w dziedzinie innowacji produktów opartych na kannabinoidach

Będąc na czele innowacji w produktach opartych na kannabinoidach, Cibdol dąży do uwolnienia pełnego potencjału kannabinoidów i dostarczenia ich wpływowych mocy ludziom na całym świecie. Wprowadzając na rynek nasze nowe oleje CBN i CBG, zbliżyliśmy się o jeden krok do tego celu.

Ekspansja na CBN i CBG to nie tylko przełomowy krok dla Cibdol, ale dla całej branży CBD. Te nowe oleje plasują Cibdol na miejscu lidera na rynku nie tylko ze względu na ich wyższość techniczną, ale także ogólną skuteczność zawdzięczaną efektowi świty.

Każdy nowy produkt wykorzystuje nietoksyczne właściwości dwóch kannabinoidów — kannabinolu (CBN) lub kannabigerolu (CBG). Pomimo ich nieuchwytnej natury, wykorzystaliśmy najnowszą technologię oraz wiodącą w branży wiedzę, aby opracować bezpieczne, niezależnie testowane oleje oraz kryształy.

Co to jest CBN i CBG?

W roślinach konopi znajdują się setki kannabinoidów, terpenów i flawonoidów. Każdy z nich wywiera wyjątkowy efekt na ludzkie ciało i każdy jest niezbędny do zapewnienia w pełni kompleksowego podejścia do dobrego samopoczucia.

Badania wykazały, że związki te mogą mieć szeroki zakres zastosowań, zarówno w formie izolowanej, jak i łączonej. Jednak nie wszystkie kannabinoidy występują w konopiach w tych samych proporcjach. CBD stanowi większość struktury chemicznej konopi, a kannabinoidy takie jak CBN i CBG są znacznie trudniejsze do wyizolowania w standardowych stężeniach.

Nasze zaangażowanie w najnowocześniejsze przetwórstwo, ekstrakcję, oczyszczanie i filtrację zaowocowało wyjątkowym oraz dostosowanym do potrzeb klientów doświadczeniem. Obecnie klienci mają dostęp do asortymentu kannabinoidów, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom, bez kompromisów w dziedzinie jakości czy bezpieczeństwa.

Który olej CBN czy CBG warto wypróbować?

Gotowy do przetestowania oleju CBN lub CBG? Oleje CBG firmy Cibdol, wspierane przez nasz złotej jakości ekstrakt CBD, dostępne są w różnych stężeniach. Znajdziesz warianty o stężeniu 2,5% oraz 5%, a także kryształy CBG o 99% czystości, skierowane do osób poszukujących uproszczonego, wysoce skoncentrowanego doświadczenia.

Oleje CBG firmy Cibdol

Kup olej CBG

Nasze oleje CBN również dostępne są w stężeniach 2,5% oraz 5% i spełniają niewiarygodnie wysokie standardy, jakich oczekujesz od firmy Cibdol. Ponadto, wszystkie produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości oraz testy firm trzecich, a wyniki są publikowane na dedykowanej ku temu stronie „Analiza CBD”.

Oleje CBN firmy Cibdol

Kup olej CBN

Ciesz się całkowitym spokojem ducha dzięki rewolucyjnej gamie olejów CBN i CBG od wiodącego europejskiego dostawcy rozwiązań opartych na kannabinoidach. Zaufaj potędze szwajcarskiej czystości — zaufaj Cibdol.

Zarejestruj się do naszego newslettera i otrzymaj 10% zniżki na Twoje następne zamówienie

Który produkt potrzebuję?