• Libido Support
  • Libido Support
  • Libido Support
  • Libido Support
  • Libido Support
  • Libido Support

Libido Support

€ 29.95
Dostępny natychmiastowo
Amount:
 

Wzmocnij witalność dzięki Libido Support firmy Cibdol. Odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ta synergiczna mieszanka ziół botanicznych, witamin i minerałów wspiera organizm od wewnątrz. Wyjątkowa formuła nie tylko korzystnie wpływa na krążenie krwi dzięki miłorzębowi japońskiemu, niezbędne minerały (cynk) pomagają też w utrzymaniu zdrowej równowagi hormonalnej.

Opis
Informacje
Opis

Miłość do siebie wspierana przez naturę

Życie jest pełne rozrywek, niechcianej presji i wyraźnego braku czasu na zadbanie o siebie. Libido Support firmy Cibdol pomaga przywrócić równowagę, wykorzystując synergiczną mieszankę naturalnych składników, aby pobudzić witalność zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Specjalnie opracowana formuła zawierająca żeń-szeń właściwy (Panax), Ginkgo biloba, cynk, witaminę E i Muira puama współpracują, poprawiając przepływ krwi, libido, równowagę hormonalną i nie tylko.*

Zadbaj o siebie

W dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie zbyt łatwo jest przedkładać napięty harmonogram pracy i kalendarz spotkań towarzyskich nad nasze potrzeby fizyczne. Mimo to korzyści dobrego samopoczucia są znaczące i właśnie w tym przypadku Libido Support może pomóc ci wrócić na właściwe tory. Opierając się na całkowicie naturalnych składnikach, działa od wewnątrz organizmu, aby przywrócić witalność w coraz bardziej wymagającym świecie.

Wykorzystanie całkowicie naturalnych składników

Synergiczna mieszanka całkowicie naturalnych witamin, minerałów i ziół botanicznych współpracuje z niezbędnymi systemami organizmu, wspierając fizyczne potrzeby mężczyzn i kobiet. Unikalna formuła nie przeciąża ani nie obciąża twojego dobrego samopoczucia, ale zamiast tego delikatnie współpracuje z twoimi rytuałami wellness.

Kiedy potrzebujesz pomocy w powrocie do równowagi, sięgnij po naturalny wpływ żeń-szenia właściwego (Panax), Ginkgo biloba, cynku i witaminy E. Wypróbuj Libido Support firmy Cibdol i przekonaj się, jaką różnicę może zrobić synergiczne podejście do dobrego samopoczucia fizycznego.

Jak stosować Libido Support firmy Cibdol

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy przyjmować 3 kapsułki dziennie przez sześć tygodni. Po sześciu tygodniach stosować 2 kapsułki dziennie. Nie przekraczać zalecanej dawki.

*Oświadczenie zdrowotne oczekujące na zatwierdzenie w Europie

Informacje
Ilość 90 tablets
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?