• Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong

Omega 3 Strong

€ 24.95
Dostępny natychmiastowo
Amount:
 

Wzmocnij swoją kondycję fizyczną i psychiczną dzięki kapsułkom Omega-3 Strong firmy Cibdol zawierającym wysoce skoncentrowany i oczyszczony olej z ryb. Wsparcie zdrowia serca, funkcji umysłu, wzroku i nie tylko, nigdy nie było łatwiejsze. Nasze kapsułki są łatwe do połknięcia i zawierają DHA, EPA i witaminę E, co sprawia, że są idealne, aby wypełnić luki w codziennej diecie.

Opis
Informacje
Opis

Dobra kondycja fizyczna i psychiczna w zasięgu ręki

Dostarczenie organizmowi pełnego spektrum witamin, minerałów i niezbędnych kwasów tłuszczowych nie zawsze jest łatwe czy wygodne. Przydadzą się kapsułki Omega-3 Strong firmy Cibdol. Nie tylko zawierają wszechstronne połączenie kwasów EPA i DHA, ale też witaminę E, aby dać twojemu ciału wsparcie, jakiego potrzebuje.

Zapotrzebowanie na omega-3

Spożywanie wystarczającej ilości kwasów tłuszczowych omega-3 jest ważne dla zbalansowanego i dającego satysfakcję stylu życia. Jednak uzyskanie odpowiednich proporcji kwasów tłuszczowych, tak aby wspierać zdrowie serca, umysłu i oczu nie zawsze jest łatwe. Fachowo połączyliśmy 250 mg kwasu dokozaheksaenowego, 500 mg kwasu eikozapentaenowego, witaminę E i przeciwutleniacze, aby zapewnić mocny zastrzyk dla całego ciała i zdrowia fizycznego i psychicznego.

Czyste składniki z natury

Nasze kapsułki Omega-3 Strong są wolne od toksyn i zanieczyszczeń, dlatego są idealne, aby móc doświadczyć wysoce skoncentrowanego i czystego oleju z ryb. Kapsułki są efektywne i łatwo je dodać do codziennej suplementacji, aby uzupełnić luki w diecie i zapewnić, że ciało ma wszystko, czego potrzebuje.

Niezbędne kwasy tłuszczowe mają wiele korzyści, wpływają na funkcję mózgu, wzrok i zdrowie serca. Więc po co martwić się, czy spożywasz wystarczające ilości omega-3, aby czuć się jak najlepiej, jeśli możesz wypróbować łatwe do połknięcia kapsułki Omega-3 Strong. Kup je już dziś!

Jak stosować Omega-3 Strong firmy Cibdol

Dla najlepszych rezultatów, zażywaj jedną kapsułkę dziennie i popijaj szklanką wody. Nie przekraczaj zalecanej dawki.

Informacje
Ilość 60 kapsułek
Przechowywanie W chłodnym, ciemnym i suchym miejscu
Składniki Fish oil (fish); Gelatin; Glycerin; Vitamins; Water
CBD No
Category Vitals
Który produkt potrzebuję?